Neler Yapıyoruz?

İzmir Tasarım Ajansı

İzmir Tasarım Ajansı olarak müşterilerimize bir çok konuda destek veriyoruz ancak en iyi olduğumuz konuların dışına çıkmamaya özen gösteriyoruz. Her işi uzmanının yapması gerektiğine inanıyoruz. Biz tasarım konusunda yetenekli ve iddalıyız.. Mesela internet reklamcılığı derseniz  sizi diğer firmamız olan Gevreklam‘a yönlendiriyoruz.

01
Grafik Tasarım
Kurumsal kimlik çalışmaları marka kimliği ve marka mesajına uygun bir şekilde hedef kitle ile sözlü ve karşılıklı iletişimde akılda kalıcı ve kurum kültürünü yansıtacak şekilde hazırlanır.
View More
02
Web Tasarım & Yazılım
Özgün tasarımlara sahip, kontrol panelli, seo alt yapılı, full responsive web siteleri hazırlıyoruz. Crm yazılımlarına, mobil uygulamalara kadar bir çok konuda destek veriyoruz.
View More
03
Sosyal Medya Yönetimi
Çarpıcı görseller, etkili kampanyalar, ilgi çekici videolar.. Rengarenk sosyal medya içerikleri üretiyoruz.. Sosyal medya sayfalarınızı yöneterek dijital dünya da sizi temsil ediyoruz.
View More
01
Fotoğraf Çekimi
Fotoğraf çekimeyi çok seviyoruz. Uzman olduğumuz dal ise ürün fotoğrafçılığı. İştah açan yemek fotoğrafları, göz kamaştıran tekstil görselleri oluşturuyoruz.
View More
02
Google Adwords
Dijital dünyanın olmazsa olmazı; Google Adwords ! Firmalar sürekli bir yarış içerisinde. Bu yarışta bütçenizin doğru yönetilmesi çok önemli. Profesyonel destek için bizi arayın.
View More
03
Video Prodüksiyon
Tanıtım filmleri, sosyal medya içerikleri, introlar, stop motion'lar ve daha niceleri 🙂 Video konusunda size destek verebilir firmanızı veya ürünlerinizi daha cezbedici kılabiliriz.
View More
izmirin Devlet Üniversitesi
Sun Grup Markası
İzmir Reklam Ajansı
Sokak kahvecisi Tasarım Çalışmaları
Alincoffee Tasarım Çalışmaları
Tüm tasarım ve yazılım çalışmarı
Clasicco İce Coffe
Fityo Tasarım ve Sosyal Medya Çalışmaları
Open chat